Panasonic WH- MDC07J3E5 - Wiązowna 5

Masz problem z pompą ciepła lub klimatyzacją? Nie możesz znaleźć firmy, która je naprawi? Kolejni fachowcy przyjeżdżają, ale nadal nie mogą znaleźć źródła problemów? Zleć nam serwis lub montaż instalacji od zera na Twoim sprzęcie!

Podejmujemy się instalacji z dołączeniem kotła gazowego/na pelet, podłączeniem solarnym czy połączeniem basenowym. Znamy się na swojej pracy. Posiadamy akredytacje wiodących producentów i pozostajemy w stałym kontakcie z ich działami technicznymi. 

Nie ma dla nas instalacji nie zrobienia!

Jesteśmy rzetelni i terminowi, o czym mogą zaświadczyć nasi klienci oraz firmy, z którymi współpracowaliśmy. Nie zapominamy o nich, a utrzymujemy stały kontakt – także po zamontowaniu urządzenia.

PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI

slide 1
Galeria
Image Slide 1
Image Slide 3
Image Slide 3
Image Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

UMÓW SIĘ NA SERWIS

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
RODO

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z OSOBAMI FIZYCZNYMI I FIRMAMI

Postaraj się w formularzu jak najbardziej precyzyjnie opisać problem – nie zapomnij dodać, jakiego urządzenia dotyczy. Jeśli nie wiesz, napisz nam o tym. 

Jeśli będziemy potrzebowali więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą i dopytamy o szczegóły / poprosimy o zdjęcia, by być dobrze przygotowani do serwisu w Twoim domu czy firmie. 

Możesz też śmiało do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail.

 

Dane kontaktowe

ul. Rozwojowa 20,
Stare Bosewo
07-210 Długosiodło
 
518 533 695
530 341 354